• Witamy w GOK GÓRZNO

Blisko miesiąc temu WOŚP w Górznie "zagrała" po raz kolejny. W tym roku w innej formule, w innej rzeczywistości, niemniej jednak w dbałości o bezpieczeństwo, komfort i zdrowie zarówno Państwa jak i wolontariuszy.

Jesteśmy jako sztab ogromnie szczęśliwi, że tak wiele osób wyraziło swoje zaufanie dla działań Fundacji WOŚP. Poprzez uśmiech, dobre słowo, proponowane inicjatywy, przekazywane fanty na licytację, jak również przekazywane datki do puszek wolontariuszy sztabu WOŚP w Górznie. W innej odsłonie, z pandemicznymi obostrzeniami, z troską o innych i o siebie udało nam się zebrać 16450,90 zł, tj. o ponad 2500,00 zł więcej niż w ubiegłym roku. To duży sukces, na który zapracowali wolontariusze ze sztabu z siedzibą w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie, jak również wielu, wielu życzliwych nam ludzi. 

Podziękowania kierujemy do: Producent mebli ANNA (państwo Cendrowscy), Pani Kasia z Górzna, Barbarkowe love, Pani Jagoda Szóstakowska, Salon fryzur Iwona, Stolarnia u Stacha, Pufy, pufki i pufeczki, BS Brodnica, JARY VAN DJ, MIKE H,TOBI VIP i PRZYJACIELE, Stacja Paliw Janko, Pani Małgorzata Smoczyńska, Pani Paulina Sarnowska, Cukiernia MIGO, Pan Adrian Kłosowski, Pani Bożena Świdzińska, Pracownia na kółkach, Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, Pani Bernadetta Kolk, BIO Babalscy, Państwo Bożena Grochowalska-Hein i Jerzy Grochowalski, Pan Jacek Kamiński, Pasieka S.Ł Blinkiewicz, Cofresco, KGW Górzno Wybudowanie, KGW Miesiączkowo, KGW Miasto Górzno, KGW Miasta i Gminy Górzno, KGW Zaborowo, Basia, Anielka i Jarek, Pani Beata Rucińska, Pani Justyna Kruszewska, Pani Agnieszka Jasieńska, Pani Ewelina Jankowska, Pani Edyta Wilkanowska, Pani Angelika Rucińska, Pani Joanna Płoska, Pani Aneta Tylicka, Pan Rafał Olszewski, Pan Mikołaj Kmieć, Pani Teresa Fabiańska, jak również do wielu anonimowych darczyńców.

Do zobaczenia za rok!