DOKUMENTY DO POBRANIA
-0001-11-30 00:00

W nawiązaniu do informacji zawartych w lokalnym biuletynie odnośnie przygotowywanych inicjatyw i wydarzeń kulturalnych, pragniemy poinformować, że w związku z pandemią koronawirusa i ogólnopolskimi zaleceniami podjęliśmy następujące decyzje:

- umówione spotkania w Górznie i w gminnych świetlicach wiejskich w ramach projektu "DOM KULTURY + INICJATYWY LOKALNE" zostają odwołane, o nowych terminach albo o innej formule spotkań poinformujemy Państwa, jak tylko sytuacja się ustabilizuje,

- "Wiosenny koncert" przenosimy na inny termin, będziemy Państwa informować,

- "Międzypokoleniowe pieczenie w GOK-u" przed świętami wielkanocnymi stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania, będziemy informować na bieżąco,

- wyjazd do Jabłonowa Pomorskiego na "Misterium Męki Pańskiej" również nie wiemy czy się odbędzie, będziemy informować na bieżąco.

Życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich momencie.