• Witamy w GOK GÓRZNO

12 stycznia 2020r. kolejny już, 28-y finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasło tego finału to: "Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". W Górznie zbierać będziemy przed i po mszach św. na ulicach oraz w trakcie finału w GOK-u, podczas licytacji oczywiście z akcentem muzycznym, bo finał to, jak głosiło początkowe "wośp'owe" hasło, LETNIA ZADYMA W ŚRODKU ZIMY, teraz niestety w środku tylko tej kalendarzowej.

Sam finał trwać będzie u nas od 16:30 do 20:00 (albo do ostatniego wylicytowanego gadżetu...). W programie:

16:30-20:00

- smartfonowa gra dla wszystkich posiadających przy sobie smartfony quiz na platformie KAHOOT pt.: "Piraci w Górznie". Nie zapomnijcie mieć ze sobą SMARTFONÓW. Zasady wzięcia udziału przekażemy przed quizem, są proste.

- pirackie licytacje,

- ogłoszenie wyników konkursów strzeleckiego w OSP oraz "Górznieńskie szkolniaki zbierają groszaki",

- pirackie stoiska kulinarne, piracki warsztat fryzjerski, piracki sklepik

- piracka muzyka na żywo, zespół "Po nocce"

- wóz strażacki OSP na rynku

18:00-19:00 pokazy profesjonalnych pilarzy (na rynku w Górznie), w programie m.in. okrzesywanie, przerzynka, wymiana łańcucha na czas, otwieranie butelki oranżady pilarką... konkursy zręcznościowe

19:45-20:00 Dłuższe Pirackie Światełko Do Nieba

Ponadto specjalne zbiórki do puszek będą się odbywały podczas imprez sportowych:

- tenis stołowy w piątek 10.01 o 17:00 w GOK-u

- halowa piłka nożna w sobotę 11.01 początek o 9:00 na hali sportowej w Górznie, piłkarze zagrają po królewsku w nawiązaniu do 440 rocznicy wizyty króla Stefana Batorego w Górznie

- brydż w sobotę 11.01 o 10:00  w GOK-u

- piłkarzyki w sobotę 11.01 o 17:00 w Barze "U Włodka"

- strzeleckie w niedzielę od 14:00 w OSP Górzno.

Wiele osób, przedsiębiorstw oraz instytucji już wsparło sztab w Górznie, a kto tego nie zrobił, a chciałby jeszcze to uczynić, to zapraszamy do GOK-u.