DOKUMENTY DO POBRANIA
-0001-11-30 00:00

Dobiegł końca projekt (pn. "GOK Górzno - dokumentacja techniczna") dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Infrastruktura domów kultury. Do domu kultury wpłynęła pełna dokumentacja dotycząca modernizacji Gminnego Ośrodka Kultury. Przypomnijmy kwota dofinansowania z ministerstwa, to 20000,00 zł, na pozostałe 5000,00 zł składa się dotacja celowa UMiG Górzno w kwocie 4000,00 zł oraz środki własne w kwocie 1000,00 zł. Wszystkim tym, którzy podzielili się z nami swoimi pomysłami i sugestiami serdecznie dziękujemy. Teraz czas na składanie stosownych wniosków i dokumentacji do odpowiednich urzędów w celu uzyskania pozwoleń na przeprowadzenie remontu.