• Witamy w GOK GÓRZNO

O!PLA 2019 odbywa się w całej Polsce po raz 7-y. W dniach od 1 marca do 14 kwietnia prezentowane są w całej Polsce pokazy pakietów najnowszych filmów animowanych, których autorami są polscy twórcy. Gminny Ośrodek Kultury w Górznie jest również miejscem, gdzie takowe pokazy się odbywają.

W GOK-u w tym czasie pokażemy animacje dla najmłodszych w ramach konkursu TDMG (Teraz Dzieci Mają Głos). Dla przedszkolaków to pakiet 6 filmów razem 42 minuty (zawartość pakietu: https://polskaanimacja.wordpress.com/konkurs-tdmg-kategoria-przedszkolna7/)

Dla grupy wczesnoszkolnej, to odpowiednio 10 filmów w 70 minut (zawartość pakietu: https://polskaanimacja.wordpress.com/konkurs-tdmg-kategoria-wczesnoszkolna7/). Nieodłącznym elementem każdego z pokazów festiwalowych jest możliwość uczestniczenia w głosowaniu na najlepszy film za pomocą specjalnych kart, które będą udostępnione w GOK-u.

Powyższe pakiety są dostępne dla grup zorganizowanych po wcześniejszym umówieniu się z pracownikami GOK-u. Pokazy są za darmo. O!PLA dla młodzieży i dorosłych

Dla starszych przewidzieliśmy pokaz w piątek 22 marca o godz. 18:30. Pakiet ten nazwany przez organizatora "Kategoria studyjna" zawiera filmy zrealizowane w studiach/wytwórniach filmowych, dofinansowane z państwowych źródeł. Zawiera 9 animacji, a trwa ok 80 minut (zawartość pakietu: https://polskaanimacja.wordpress.com/kategoria-studyjna7/)

Wstęp wolny głosowanie na koniec pokazów.