DOKUMENTY DO POBRANIA
-0001-11-30 00:00

3 października zapraszamy na górznieński rynek na świętowanie projektu "Etnospotkania". Początek o 15:00, rozpoczniemy wtedy gry i zabawy dla rodzin z dziećmi. Od 17:00 zagra i zaśpiewa dla nas zespół BOBROWIACY z Bobrownik.

Reportaż ikony polskiego reportażu radiowego Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej o projekcie Polska Światłoczuła i o uczestnictwie w nim Gminnego Ośrodka Kultury w Górznie oraz Was drodzy kinomani.

Macie pomysł na działanie kulturalne? Pomożemy go zrealizować! Mamy na to pieniądze!

Szczegóły w poniedziałek 29 czerwca o 17:00 w GOK-u.

To już po raz 7 GOK w Górznie organizujemy "Lata w teatrze". W "teatralną przygodę" wyruszyliśmy wraz z grupą uczestników 20 lipca w Gołkowie, gdzie we współpracy ze Niepubliczną Szkołą Podstawową w Gołkowie odbywają się warsztaty cyrkowe, muzyczne, teatralne i fotograficzne. W tym roku, po raz drugi, realizujemy "Lato w teatrze +", jako jedna z 4 instytucji w Polsce. Formuła "+" polega na przeprowadzeniu projektu w partnerstwie z inną instytucją, która do tej pory nie brała udziału w projekcie. W zeszłym roku był to MGOK Lidzbark, a w tym, naszym partnerem jest Gminne Centrum Kultury i Biblioteka z Płośnicy. Na zakończenie warsztatów, w piątek, 31 lipca na pewno przygotujemy dla Państwa niespodziankę. Szczegółowe informacje już wkrótce poprzez znane Państwu kanały informacji (plakat, gablota, media społecznościowe, strona internetowa).

Po przerwie zapraszamy do GOK-u na projekcję filmu, przyjeżdżają Światłoczuli z filmem "BOŻE CIAŁO". Tradycyjnie po projekcji spotkamy się osobą związaną z filmem, tym razem odwiedzi nas, osoba odpowiedzialna za montaż, pan Przemysław Chruścielewski. Mając na uwadze ministerialne wytyczne i Państwa bezpieczeństwo widownia zostanie przygotowana jak w funkcjonujących już kinach. A zatem co drugie miejsce wolne, kolejny rząd naprzemiennie. Widzowie zobowiązani są do zakrycia ust i nosa. Wynikająca z wytycznych ograniczona liczba miejsc zmusza nas do powzięcia decyzji o przyjmowaniu pod Państwa wcześniejszych rezerwacji. Telefonicznie 564989253 albo osobiście w godzinach otwarcia GOK. Film, jak zawsze, za darmo.