PLAN IMPREZ 2018
2018-01-01 00:00

Od 3 do 28 czerwca na ścianach GOK-u będzie wisiała podróżująca wystawa fotografii pt.: "Maski pamięci emocji".

To już 22-gi raz kiedy scenę w GOK-u opanują przedszkolaki z gminy Górzno, a ze sceny popłyną znane melodie, niektóre "wiecznie młode", które trzydziesto-, czterdziesto-, a niekiedy pięćdziesięciolatkowie nucili będąc pięcio-, sześciolatkami. A zatem usłyszymy "Zielone ogórki", "Laleczki z saskiej porcelany", "Puszki okruszki", "Zuzię lalkę niedużą" i inne w wielu aranżacjach, napewno dotąd niesłyszanych.

GOK zaprasza na pokazy filmów z kategorii studyjnej festiwalu O!PLA. To filmy przeznaczone, wg organizatora festiwalu, dla młodzieży w wieku 16+ oraz dorosłych. Czas trwania 9-iu filmów to 80 min. Wstęp wolny, Więcej na www.polskaanimacja.pl.

GOK zaprasza Państwa na majówkę w muzycznej odsłonie.

O!PLA 2019 odbywa się w całej Polsce po raz 7-y. W dniach od 1 marca do 14 kwietnia prezentowane są w całej Polsce pokazy pakietów najnowszych filmów animowanych, których autorami są polscy twórcy. Gminny Ośrodek Kultury w Górznie jest również miejscem, gdzie takowe pokazy się odbywają.